Siejemy zamęt...
RSS
środa, 01 lipca 2009
Żymcie

Po prostu trafia do mnie. Lubię się zdrowo pośmiać. Tu można: Żomkis

Swietne pomysły i prosta kreska.

wtorek, 20 listopada 2007
Afryka

Po wstępnym obejrzeniu tego bloga nie muszę już jechać do Afryki (doprawdy, wybierałam się jutro po południu). Interesujące zdjęcia wykonane przez autora bloga, ciekawostki dotyczące życia zwierząt, ludzi, historii, zwyczajów Afryki. Polecam.
A tymczasem kontynuuję buszowanie po wirtualnym buszu.
sobota, 17 listopada 2007
Ludzie fotki robią
Tak sobie spojrzałam w staty u siebie i znalazłam link do bloga o fotach z Fotka.pl . Odwaga i fantazja są cenne. Ja bym na połowę tych poz i min nie wpadła nawet. Niech autor/ka/ kontynuuje, bo sobie na pewno będę zaglądać. Na fotka.pl nawet nie mam odwagi wejść :)
wtorek, 06 listopada 2007
Przybliż sobie "piksele"

Celne uwagi i fajne rysunki. Polecając, ograniczę się tylko do linka: TU. Piksele mówią same za siebie i za kobiety. Hm. Za mężczyzn też. Młode pokolenie i fajna dawka pewnych uniwersalnych prawd :)

niedziela, 04 listopada 2007
Na paryskim bruku

Czytanie blogów jest jak podróże. Na przykład Paryż.

Oprócz bloga Seg, śledzę blog Zielonookiej, mający cechy spokojnego pamiętnika, pisany rzetelnie, z ładnymi obrazami Cezanne'a, na marginesie mnóstwo przydatnych encyklopedycznych i praktycznych informacji. Lubię tam zerkac, gdy jem ser i upijam się wieczornym czerwonym winem w temperaturze garsoniery na poddaszu. Chłonę zapach spacerów bulwarami, nazwy uliczek i klasztorów, smak ciepłych crossaints i cafe noir.

Zaglądam do Zieloonokiej często, ale na krótko, przez te cykady w tle. Też tak macie, że czasami jedna mała rzecz, a dokucza?

PS. Nie, nie mogę wyłączyc głośników, bo słucham Piaf. Edit Piaf.

14:29, otwarta
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 22 października 2007
mężczyźni

Chcąc się czegoś dowiedzieć o płci brzydkiej piszącej na bloxie, weszłam w kategorię „mężczyźni". Jednym z ulubieńców kobiet piszących tego bloga jest, czego nie trzeba powtarzać ale nie mogę się powstrzymać, Krriz...

[Jest jeszcze Taki Jeden i Jedyny mężczyzna ale w kategorii dla dorosłych więc o nim nawet nie wspominam!]

Mamy też wrażliwca – Chomika i świat widziany jego oczami. Empatyczny, kulturalny – usprawiedliwiający czytelnikowi kilkudniowe nieobecności, przepraszający za nie, dziękujący za odwiedziny.

Mamy też Enigmatico- ostrego, wulgarnego ale też metaforyzującego „moja przyszłość powoli obgryza paznokcie, bo wie, że nadciągam"... Uch!


Ja z przyjemnością do Bab nadciągnęłam, Nishka, miło mi :)

piątek, 19 października 2007
Reinkarnacje

MLka zrobiła blogowe post mortem, to ja optymistycznie dorzucę coś o blogowych reinkarnacjach. Angina, która w rankingu była (jest) na 63 miejscu, zmieniła nicka i pisze teraz http://noname.blox.pl/html. Podobnie boska Lila_Star przeprowadziła się na http://reklamacje.blox.pl/html.

Ich nowe blogi przypominają szatą te stare, charakter mają podobny, więc nie rozumiem tych pakowań tobołków i przeprowadzki. No żeby rzucic bloga w szczycie formy i zaczynac od nowa?

 PS. Cześc, jestem Otwarta. Włamałam się tutaj :).

22:36, otwarta
Link Komentarze (14) »
wtorek, 16 października 2007
zrobić dobrze i powiedzieć PA
Są blogi, którym wiedzie się dobrze. Mają swój charakter, autorzy styl, czytelników też nie brakuje. Sielanka. Aż któregoś pięknego dnia autor mówi PA. Pamiętam kilka takich blogów, których zamknięcie spowodowało u mnie zawał. Stare dzieje. Z nowości, czyli kto się zamknął - Yneska , pożegnała się z gatkami, albo raczej z czytelnikami, bo gatki jednak zostają.
Pewnie większość zapłacze i pójdzie dalej. Właściwie słusznie, przecież nie będą siedzieli sami. No chyba, że ktoś zna przykład ożywienia bloga po zupełnym oddaleniu się autora i porzuceniu bloga.
PS nie oszukujmy się. Większość takich decyzji zapada pod wpływem pms-a, nadmiaru lub braku seksu, tudzież wygranej w totka.  

niedziela, 07 października 2007
nowy ranking

Widziałam, że na bloxie admini już też o tym pisali, ale warto zajrzeć na blogfroga, bo mamy w jednym miejscu kumulację blogów z różnych portali, sewisów i czego się zachce, podzielonych na kategorie. Jest też ranking uaktualniany wg specyficznego systemu. Jeszcze tego nie badałam.

PS. U Kriza rozkręca się niezły temat  :>

czwartek, 27 września 2007
po klasku

Dzięki seg, za admina. Chwila moment i biorę się do pracy :)

Kogo by tu najpierw... a proszę bardzo:

www.omnie.blox.pl.  Mamy tu 27latkę, która zdradza nam, czytelnikom, taki oto cel "Chyba zacznę palić. Kręcą mnie faceci z fajkami w zębach". Osoba z oryginalnym źródłem inspiracji i pomysłami na codzienność, np zaprzestaniem jedzenia kolacji, na rzecz słodyczy na deser. Można w inny sposób spojrzeć na kobiety koło 30tki. Briget Jones ciągle żywa? 

 
1 , 2 , 3